اخبار

جعبه متر باعث می شود که برنج خوب حفظدر حال حاضر استاندارد زندگی خوب است، هر خانواده در داخل سیلندر برنج بیشتر یا کمتر بیشتر از برنج رتبهٔ خواهد بود! وقتی خانه بیشتر از برنج برنج بسیار آسان به حشرات است، چگونه می توانید این کار? ممکن است به خوردن رشته فرنگی برنج? معتقدم که بسیاری از خانواده ها در این مورد نگران وجود دارد. نگران نباش! امروز برای محافظت از شبکه Xiaobian به چند با آفات برنج موثر فوق العاده را به شما آموزش راهنمایی، مطلق استفاده از. محصولات پاستا چگونه می توانم?

روش د worming جای برنج برای مدت طولانی در تابستان و نرخ پایین حشرات زمستان یخ زده. با توجه به این وضعیت جعبه متر در زمستان پس از برنج باقی مانده ذخیره می شود، که آن 24 ساعت "زمستان" شکنجه را تجربه کرده به جیب تمیز در دسته به یخچال فریزر متهم شدند. پس از درمان، پس از ورود تابستان آسان به حشرات هستند احتمالا برنج حشرات، بنابراین رشته "زمستان سرد" را تحمل می ظالم در جوانه از مرگ.

2. صنوبر برگ روش حشره کش. پس از سوسک برنج حرکت رشته فرنگی برنج را در یک ظرف خشک و برگ های تازه برداشت صنوبر در ظرف با سطح برنج. بعد از چهار یا پنج روز، باز ظرف ذخیره سازی لارو و تخم مرغ کشته شده اند، و سپس استفاده از dustpan به برنج سیتا می توان یا را می توان پس از خوردن فیلتر شده است.

3-خنک و تهویه مناسب روش. Chopsticks درج شده در رشته فرنگی برنج تا سطح حشرات در سطح پس از بالا رفتن از حشرات. سپس برنج را در جای خنک و تهویه مناسب وضع، حشرات در عمق برنج خزیدن از درجه حرارت بالاتر خواهد شد. این روش ساده و راحت است اما زمان حذف حشرات دیگر است.

4. بیش از روش سبد. جهت کوتاه شدن زمان حذف حشرات سطح حشرات حذف بامبو یا ترکه یا چوب کوتاه می تواند به سبد حذف سطل حشرات استفاده می شود; با غربال بامبو در حشرات برنج در روی صفحه نمایش. پس از آن, سپس تخمگذار در تهویه محل حذف برنج در انواع مختلفی از حشرات.

5. دلیل دلیل آن است که یک آنتی اکسیدان طبیعی با عطر و طعم ویژه چرا فلفل دافع حشرات می تواند. و برنج حشرات به بوی بسیار حساس هستند، این بوی خاص برای جلوگیری از ترس است. روش خاص است: آماده سازی چند قطعه کوچک تمیز گاز بلوک جعبه متر هر قطعه در پوسته فلفل کمی پیچیده، پس از قرار دادن برنج یا سطح، ترتيب خاردار، جعبه متر قرار در بخش های مختلف از کیسه به اطمینان حاصل شود که تمام کیسه برنج سطح اثر. علاوه بر این، شما همچنین کیسه برنج را در آب جوشانده فلفل برای 10 دقیقه پس از خشک شدن شیب می توانید و سپس به نصب برنج استفاده می شود، همچنین می تواند کنترل آفت موثر. بهترین استفاده از برای خرید فلفل، ضخامت بوی جدید است. پس از یک دوره زمانی طعم فلفل، بسته جدید گاز فلفل به تغییر دوباره محو.

6. به همین ترتیب، ستاره رازیانه, رازیانه, متر جعبه سفید شراب سیر می توانید بازی اثر ضد حشرات حشرات. در جعبه متر قرار دادن تمیز بطری، بطری شراب دهان بيشتر از برنج بطری پر شده با 100 گرم شراب، هر دو ضد حشرات نیز می تواند بید سفید است. و یا به برخی از سیر، بلکه برای جلوگیری از borers خام در برنج مخلوط. اگر برنج کرم طولانی شده است، زنجبیل تازه را می توان به آنها بیرون راندند؛ حشرات قرار داده.


اخبار مرتبط