اخبار

سه فاز متر جعبه نصب و استفاده از توجهما هر خانواده سه جعبه فاز متر، جعبه سه فاز متر علاوه بر عملکرد عالی امنیت چه هستند از ویژگی های آن استفاده کنید? سه فاز متر جعبه غیر فلزی تولید کنندگان بهتون شفاف سه فاز متر جعبه جعبه مواد ویژگی ها و مزایای:

سه فاز متر جعبه | جعبه سه فاز متر شفاف 1 سه فاز متر جعبه | سه فاز متر جعبه شفاف عملکرد برق خوب

مواد تقویت شده با الیاف پلی استر در تولید محصولات الکتریکی استفاده می شود خواص الکتریکی زیر است:

مقاومت عایق (24 ساعت غوطه وری): 1.0x10 MΩ

مقاومت در برابر قوس: 180s

مقاومت به ردیابی شاخص: ≥ 600v

شاخص های حفاظت و ضد حرارت عایق مطابق با DIN / استانداردهای VDE. Maifeng سه فاز متر جعبه تولید این مواد نه تنها عالی توزیع جعبه برق تجهیزات توزیع قدرت Maifeng است و در فرکانس های بالا نیز خواص دی الکتریک خوب از الکترومغناطیسی، نه حفظ می امواج الکترومغناطیسی را منعکس می کنند. این ویژگی این است که دور از مواد فلزی است.

2, سه فاز متر جعبه

سه فاز متر جعبه شفاف فیبر تقویت مواد پلی استر است اسید خوب رقیق قلیایی حلال های آلی، نمک آب دریا و دیگر ویژگی های خوردگی و مواد فلزی خوردگی آب اسید، تحمل دریا نیست.

3، سه فاز متر جعبه | سه فاز متر جعبه شفاف نور بالا قدرت

قدرت خاص و مدول خاص یکی از شاخص های اندازه گیری ظرفیت حمل مواد هستند. مدول خاص مواد پلی استر الیاف تقویت شده شبیه به فولاد است اما قدرت خاص آن 4 برابر فولاد برسد.

4، سه فاز متر جعبه

هنگامی که جزء غیرمنتظره است و مقدار کمی از فیبر شکسته شود، بار تولید جعبه های متر سه فاز سرعت فیبر رام نشده برای رسیدن به تعادل مکانیکی توزیع شده است. این جزء فلزی است که مقایسه می شود.

5 متر جعبه های سه فاز

مقاومت کششی مواد پلی استر الیاف تقویت کمی بهتر از مواد فلزی و فولادی و ترین فلز است. مقاومت خستگی است 40% -50% استحکام کششی آن. ضد خستگی از کامپوزیت فیبر تقویت محدود است به طور کلی بالاتر از این مقدار بالاترین 70% برسد -80%.

6، سه فاز متر جعبه | شفاف سه فاز متر جعبه هدایت حرارتی کم، ضريب انبساط کوچک است

استرس حرارتی تولید شده که اختلاف دمای بسیار کوچکتر از فلز است.

7، سه فاز متر جعبه

در مواد غیر فلزی تقویت شده با الیاف پلی استر مواد دارای خواص ضد پیری عالی. پس از تست عملکرد ضد پیری را نشان می دهد که استفاده از مکان های مختلف، منطقه آب و هوایی متفاوت از سطح ضخامت پیری حداکثر 20 سال کمتر از 50μm است. بسیاری از حداقل ضخامت کادر است 5 میلی متر، کمتر از 1% ضخامت جعبه، بنابراین هیچ تاثیر قابل توجهی دارای خواص مکانیکی جعبه. که شرکت در زمان یک فرآیند خاص سطح مقاوم در برابر UV، بیشتر خواص ضد پیری آن افزایش.

8، سه فاز متر جعبه | شفاف سه فاز متر جعبه هدایت حرارتی کم، ضريب انبساط کوچک است

استرس حرارتی تولید شده که اختلاف دمای بسیار کوچکتر از فلز است.

سه فاز متر جعبه نصب شفاف و استفاده برای توجه به موضوع:

1. لطفا نصب و راه اندازی بخش سه فاز متر جعبه های دست نخورده به دقت بررسی کنید.

2. نصب و راه اندازی مکان باید بدون لرزش شدید انتخاب، تاثیر به اندازه کافی به قطعات محل آسیب است.

3-3 فاز متر جعبه باید نصب عمودی و زاویه شیب 5 درجه باشد.

4. در به دوره های استفاده از نگهداری و تمیز کردن صحنه سه فاز متر جعبه.

5. مواد مورد استفاده در کادر متر سه فاز مقاوم در برابر قلیایی، اکسید کننده اسیدهای نیست و بنابراین تماس با این مواد شیمیایی جلوگیری باید آمین، کتون محلول در مسیر هیدروژنه و حلال های آروماتیک.

6. اجتناب از اشیاء نوک تیز و اشیاء سخت به خراش سطح کادر متر سه فاز در طول استفاده از.

7-سه فاز متر جعبه نصب باید سعی کنید انتخاب جای خنک خشک برای جلوگیری از نور مستقیم خورشید برای مدت زمان طولانی به گسترش فاز سه متر جعبه و کنتور و قطعات الکترونیکی از زندگی خدمات.


اخبار مرتبط