اخبار

Waterpoof جعبه اتصال خواص ضد پیری، مقاومت در برابر خوردگیجعبه اتصال Waterpoof در طراحی باید این مسئله را در نظر;

1-مواد انتخاب: محصولات Waterpoof جعبه اتصال فعلی مناطق کاربرد اصلی محیط نسبتا فقیر به صحنه و میدان باز هستند. از محصول ملاحظات ایمنی عملکرد باید در نظر مقاومت به ضربه از مواد استحکام بار استاتیک، خواص عایق * غیر سمی *، خواص ضد پیری، مقاومت در برابر خوردگی، مقاوم در برابر شعله خواص. (اگر جعبه اتصال Waterpoof عمدتا به دلیل محصولات در مورد آتش سوزاندن گازهای سمی و مضر معمولا در آتش زمانی که آتش اغلب به دلیل استنشاق گازهای سمی کثیری را آزاد خواهد شد عملکرد غیر سمی به طور گسترده ای، نگران شده است و مرگ برای بسیاری.

2-طراحی: باید قدرت کلی از Waterpoof محل اتصال جعبه، زیبا، پردازش آسان، نصب آسان و قابل بازیافت در نظر. در حال حاضر، بین المللی تولید کنندگان اصلی Waterpoof اتصال جعبه محصولات هر قسمت فلزی است که روند بهبود محصول ساده می باشد. اما در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان داخلی مواد مختلف، مواد، انتخاب ضد مومی شکل متغیر عملکرد ضعیف است، به طور کلی در محل اتصال جعبه Waterpoof نصب شده در سوکت با قرار دادن برنج به افزایش قدرت نصب تا که مواد بازیافت فرآیند زمان و هزینه را افزایش دهد. اگر شما با استفاده از تولید کنندگان منظم ارائه شاخص های کارایی بالا از مواد اولیه می تواند مشکلاتی از این قبیل.

3. دیوار ضخامت: به طور کلی در طراحی محصولات به نظر کلی هزینه محصول تا آنجا که ممکن است به محصول مقاومت به ضربه و مقاومت به مومی شکل تغییر عملکرد، سعی کنید برای کاهش ضخامت دیوار محصول در بین المللی باید جعبه اتصال Waterpoof در طراحی و ABS و کامپیوتر مواد ضخامت دیوار است به طور کلی بین 2.5 تا 3.5 شیشه تقویت شده فیبر پلی استر است که به طور کلی بین 5 تا 6.5 محصولات ریخته گری تحت فشار آلومینیوم، ضخامت دیوار به طور کلی بین 2.5 تا 6 است. مواد دیوار ضخامت در طراحی باید بیشتر از نصب قطعات و لوازم جانبی مورد نیاز را تامین کند.

4. مهر صحن انتخاب مواد: محصولات جعبه اتصال Waterpoof متداول آب بندی مواد صحن است: پور EPDM Neoprene، سیلیکون. انتخاب پیش بند مهر و موم شده در نظر باید درجه حرارت، استحکام کششی، کشش، سختی، تراکم، میزان فشرده سازی، مقاومت شیمیایی.

جعبه توزیع ضد آب بر این باورند که این مواد در زندگی ما و نه عجیب، سپس چه نوع مواد برای یک ماده چه ویژگی خاص احساس?

جزئیات مربوط به شرح زیر: اول، ضد آب توزیع جعبه با گرد و غبار دفاع اسید قلیایی ظاهر, جعبه ضد آب پخش با کیفیت زیبا, پایدار عایق کاملا غیر رسانا، تاثیر ضد تغییر شکل و دیگر ویژگی های طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی: کنترل جعبه، انتقال جعبه، جعبه کابل، توزیع جعبه، جعبه اتصال، جعبه ابزار، دکمه تعویض جعبه، جعبه دکمه، ترمینال کوچک، سیگنال، رله، دستگاه اندازه گیری، ارتباط اتصال جعبه و دیگر تجهیزات. حفاظت کامل عایق، استفاده از اسپری الکترواستاتیک فلز نورد سرد ورق فولاد و یا فولاد ضد زنگ پلیت جعبه؛ ماژول های مختلف پنجره مانیتورینگ کامپیوتر می تواند عملیات باز، انعطاف پذیر و امن. بالا تجزیه و تحلیل مختصری از برخی از ویژگی خاص فرایند توزیع آب از دیدگاه های مختلف است.


اخبار مرتبط