اخبار

مقاومت در برابر خوردگی جعبه اتصال آب و خواص بازدارنده شعله1. انتخاب مواد: محصولات جعبه اتصال ضد آب در حال حاضر عمدتا در زمینه کارگران نسبتا فقیر محیط زیست به صحنه و هوای آزاد استفاده می شود. با توجه به عملکرد ایمنی محصول، باید مقاومت ضربه، مقاومت بار استاتیک، عملکرد عایق، * غیر سمی *، عملکرد ضد پیری، مقاومت در برابر خوردگی، عملکرد بازدارنده شعله را در نظر بگیریم. (عملکرد غیر سمی به طور گسترده ای مورد توجه قرار گرفته است، عمدتا به این دلیل است که اگر محصولات جعبه اتصال ضد آب در صورت آتش سوزی گازهای سمی و مضر را انتشار ندهند، معمولا در هنگام آتش گرفتن استنشاق تعداد زیادی گاز سمی و مرگ اکثریت را به حساب آورد.

2. طراحی سازه: قدرت، زیبایی، پردازش آسان، نصب آسان و استفاده مجدد قابل بازیافت از جعبه اتصال ضد آب باید در نظر گرفته شود. در حال حاضر تولیدکنندگان عمده محصولات اصلی جعبه اتصال ضد آب حاوی قطعات فلزی نیستند، این می تواند روند بهبود محصول را ساده کند. اما در حال حاضر اکثر تولید کنندگان داخلی مواد مختلف را انتخاب می کنند، مقاومت در برابر مواد در برابر انحطاط واکس، به طور کلی در جعبه اتصال ضد آب نصب شده در سوکت با قرار دادن برنج برای افزایش قدرت نصب، به طوری که روند بازیابی مواد زمان و هزینه را افزایش می دهد. این نوع مشکل را می توان با انتخاب مواد خام با معیارهای عملکرد بالا از فروشندگان معمولی حل کرد.

3. ضخامت دیواره: به طور کلی در طراحی محصولات با در نظر گرفتن هزینه کلی محصولات باید تا آنجا که ممکن است برای رفع مقاومت در برابر ضربه محصولات و denaturation ضد مواج، تا آنجا که ممکن است برای کاهش ضخامت دیوار محصول، بین المللی جعبه اتصال ضد آب در طراحی، ABS و PC مواد محصول ضخامت دیواره به طور کلی بین 2.5 ~ 3.5، پلی استر تقویت شده با شیشه به طور کلی در ~ بین 6.5، ضخامت دیواره محصولات آلومینیوم ریخته گری عموما بین 2. $ تعداد است. ضخامت دیوار مواد باید برای رعایت اکثر نیازهای اجزای سازنده و لوازم جانبی طراحی شده باشد.

4. مهر و موم لاستیک حلقه مواد انتخاب: برای محصولات جعبه اتصال ضد آب، معمولا استفاده می شود مواد پلاستیکی مهر و موم هستند: PUR، EPDM، Neoprene، سیلیکون. فورنس های آب بندی را انتخاب کنید باید محدوده دما، مقاومت کششی، سرعت کشش، سختی، تراکم، سرعت فشرده سازی، مقاومت شیمیایی را در نظر بگیرید.

5. مواد سیم پیچ پوشش مقاوم در برابر مواد پیچ: در پوشش جعبه اتصال ضد آب و پایه زمانی که اجزای کلیدی پیچ و مهره، انتخاب مواد پیچ ​​و مهره نیز بسیار حیاتی است، مواد به طور کلی استفاده می شود PA (نایلون) و یا آلیاژ PA، همچنین می توانید بهره برداری از فولاد ضد زنگ پیچ ها پیچ های سرپوش بالا باید طراحی شوند تا قدرت ساختاری را در نظر بگیرند، زیرا کاربران مختلف از انواع مختلفی برای برآورده ساختن نیازهای مختلف استفاده می کنند، از قبیل: نصب پیچ گوشتی الکتریکی، نصب دستی و غیره، در طراحی باید نیروی گشتاور پیچ را در نظر بگیرند.

جعبه اتصال ضد آب نصب شده کجاست؟ نصب و راه اندازی جعبه اتصال ضد آب به طور کلی بر اساس استفاده خاص از محیط زیست برای تنظیم، جعبه Mingzhou اتصال برای به یاد آوردن عمومی همچنین می خواهید برای دیدن استفاده:

1، استفاده از جعبه توزیع جعبه اتصال ضد آب را می توان به طور کلی بر روی دیوار نصب شده، قطب های تلفن و دیگر مکان ها، در محیط داخلی و خارجی ممکن است، با ایمنی برق، ضد گرد و غبار ضد آب.

2، جعبه دکمه به طور کلی به عنوان یک جزء کمکی به سطح دستگاه نصب شده است، ماشین کمکی آسان است برای استفاده، مانند مشتری برای نصب دکمه کنترل دکمه.

3، قابل حمل جعبه ضد آب، ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای انجام تجهیزات توزیع تلفن همراه، ایمنی برق مناسب، بلکه می تواند اثر ضد آب و ضد گرد و خاک انجام دهد.


اخبار مرتبط