اخبار

آبگرفتگی کانال آبپوف، مقاومت به حرارت، افت فشار شعلهجعبه اتصال Waterpoof به طور عمده برای حفاظت و اتصال نقش سیم، و جعبه اتصال مهم ترین چیز برای ضد آب است، به طوری که برای جلوگیری از تصادفات، در نتیجه زیان های غیر قابل پیش بینی. ،

بنابراین در پایان چگونه یک جعبه اتصال امن و مطمئن را انتخاب کنید؟ سپس اجازه دهید Xiaobian تمرکز بر انتخاب جعبه اتصال Waterpoof باید به چندین موضوع توجه داشته باشید:

1. استفاده از محیط زیست:

جعبه اتصال Waterpoof با توجه به قیمت های مختلف مواد نیز بسیار متفاوت است. اگر شما در داخل خانه هستید، ما توصیه می کنیم قیمت نسبتا پایین ABS Box Waterbox، ABS با عملکرد عالی آن می تواند به طور کامل نیازهای عمومی اتاق را تامین کند؛ اگر در فضای باز است بهتر است از جعبه پلی استر وردپوف استفاده کنید، بهتر از مواد مقاوم در برابر مواد ABS محصولات، مقاومت در برابر حرارت، مقاوم در برابر شعله، ضد التهابی، خواص ضد پیری است.

2. مواد محصول:

جعبه تقسیم Waterpoof عمدتا در محیط های نسبتا خشن استفاده می شود، خرید باید اثر عملکرد مواد، قدرت بار، عایق، غیر سمی و ضد پیری و غیره را در نظر بگیرد.

سطح 3.IP:

خرید جعبه اتصال Waterpoof، سطح حفاظت IP یک عامل بسیار مهم است. اولین شماره از نمرات IP توانایی پوسته است تا مقاومت در برابر نفوذ ذرات جامد، و شماره دوم نشان دهنده توانایی پوسته برای محافظت در برابر قطرات آب است. IP-Link Tape Box IPPO به IP68 رسیده است که بدین معنی است که می تواند با استفاده سخت تر از محیط سازگار شود.

4. اندازه محصول:

اندازه مناسب جعبه ضد آب براساس اندازه اجزای موجود و تجهیزاتی است که برای تعیین موقعیت مکانی قرار داده می شود. در عین حال، ما نیز باید در نظر بگیریم که آیا در آینده مولفه های جدیدی اضافه خواهد شد، اگر چنین باشد، فضای آن کافی است. همچنین توجه داشته باشید که فضای قابل نصب معمولا کوچکتر از ابعاد داخلی ارائه شده است. این که آیا ابعاد مرجع توسط تامین کننده جعبه کانکتور ارائه شده ابعاد یا ابعاد داخلی است، همچنین باید اشاره کرد.

5. لوازم جانبی محصول:

معمولا ما درک می کنیم که یک جعبه اتصال حاوی درب، جعبه، مهر و موم و درب پیچ است. با توجه به نیازهای مختلف، تولید کنندگان همراه با مانند دیوار ثابت زاویه حلق آویز، کف نصب، اتصال کابل و سایر لوازم جانبی اختیاری همراه است. به منظور ایجاد مشکل پس از آن، قبل از سفارش به پیدا کردن آنچه که قطعات استاندارد است، که لوازم جانبی اختیاری بسیار ضروری است.


اخبار مرتبط